Potrzebujesz pomocy? Zapytaj eksperta! 607 176 507

Biuro Rachunkowe
Iwona Ligoda - Lublin

Działalność Biura Rachunkowego Iwona Ligoda jest owocem kilkunastu lat pracy w księgowości. Zgromadzone przez lata doświadczenia, poparte solidną praktyką zawodową, stały się fundamentem do rozwoju własnego biznesu, który jest zdeterminowany chęcią pomagania małym i średnim firmom. Doskonale wiemy, jak czaso- i pracochłonna jest obsługa bieżących spraw księgowych: ksiąg rachunkowych, ewidencji, rozliczeń dotacji, kwestii związanych z kadrami i płacami oraz podatku VAT.

Nasza Misja

Misją naszego biura rachunkowego jest profesjonalna współpraca z Klientami oraz wysoka jakość świadczonych usług. W codziennej pracy stawiamy na identyfikację potrzeb, kompleksowość usług, długofalową współpracę i wzajemne zaufanie.

Nasza Wizja

Nasza wizja to systematyczny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji. Pragniemy, aby nasze biuro rachunkowe wyróżniało się wysoką jakością, skutecznością i profesjonalizmem. Staramy się skutecznie łączyć wieloletnie doświadczenie z nowoczesną technologią.

Biuro rachunkowe Iwona Ligoda | Biuro rachunkowe Lublin, Usługi ksiegowe Lublin, Certyfikowana Księgowa Lublin

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem każdemu, kto się zwróci do nas z prośbą o pomoc. Nasze usługi księgowe Lublin obejmują m.in. kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości, Księgi Przychodów i Rozchodów, wsparcie w rozliczeniu dofinansowań z PFRON-u, usługi w zakresie BHP oraz obsługę firm rozliczających się na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego.

Jeżeli cenisz sobie elastyczność obsługi, nie zawiedziemy Cię także i na tym polu. Możesz zawsze do nas wpaść – w biurze jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Możemy się również umówić na spotkanie w siedzibie Twojej firmy- w dogodnym dla Ciebie terminie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego my?

  • Skrupulatność i dokładność

    W codziennej pracy przykładamy ogromną wagę do poprawności rozliczeń.

  • Twoje zadowolenie jest najważniejsze

    Dopasujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań także w zakresie terminu spotkania.

  • Korzyści finansowe

    Wręczymy Ci rabat po przejściu do nas oraz damy zniżkę za polecanie usług znajomym.